خبرنگاران مشکلات مناطق محروم را نشان دهند

 اصحاب رسانه و مطبوعات استان خوزستان پیش از ظهر امروز به مناسبت روز خبرنگار، با آیت الله سید محمد علی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان، دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در این دیدار با تأکید بر اینکه در فضای مجازی، دروغ و شایعات بسیاری منتشر می‌شود، اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود، مسئولیت خبرنگاران مهمتر و خطیرتر از گذشته است؛ مطبوعات حق بزرگی گردن همه دارند و حس می‌کنم که نسبت به آنها مدیون هستیم.

وی با اشاره به جایگاه خبرنگاران به عنوان حلقه ارتباط بین مردم و مسؤولان، افزود: خبرنگاران مشکلات مناطق محروم را نشان دهند و مسؤولان مربوطه نیز بابت آن یا عذرخواهی و جبران کنند یا دلایل کوتاهی خود را توضیح دهند.

جزایری با بیان اینکه شرایط اقتصادی موجود از اخلالگران بازار و مفسدان اقتصادی است، عنوان کرد: دشمن هنوز تحریم‌های جدیدی اعمال نکرده و ما چوب افراد خبیث و اخلال گر داخلی را می‌خوریم؛ این کارها در راستای براندازی نظام است.

وی ضمن ابراز انزجار از مفاسد اقتصادی پیش آمده، عنوان کرد: برخی از اصناف و تجار تهران در این وضع بد عمل کردند و ضعف شدید نظارتی و مدیریتی مسئولان دولتی نیز آشکار است. وحشتناک است که عد‌ه‌ای ارز دولتی بگیرند اما کالای مورد نیاز مردم را وارد نکنند.

امام جمعه اهواز خواستار برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی شد و گفت: در این رابطه نباید مسامحه شود . هرکس از انجام وظیفه خود معزور است، چه ضرورتی به ماندن او در این جایگاه است؟ اگر اراده و شجاعت برخورد با مفسدان را ندارند، نباید در این جایگاه باشند.
+ 7 = 10