حمایت امام جمعه شهرامام(ره) از امام جمعه شهرستان دزفول

به گزارش خبرنگار اندیشه آدینه؛ امام جمعه شهرامام(ره) به مشکلات پیش آمده در شهرستان دزفول در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: متاسفانه در ایام عید و روزهای گذشته شاهد حرمت شکنی هایی از طرف بعضی افراد بودیم که به اسم دزفول و مردم شریفش تمام می شود که باید بگوییم چنین نیست و نباید باشد که هر کس هر غلطی در شهر انجام داد به اسم مردم شهر تمام شود.‌ در روز وفات حضرت زینب سلام الله علیها‌ پایکوبی و رقص مختلط صورت می گیرد که باید با این هنجار شکنان برخورد جدی شود.

کشف حجاب در کنار رودخانه توسط افراد بی بندبار و هنجار شکن، رقص و پایکوبی مختلط در شب شهادت امام کاظم علیه السلام، باید بگویم؛ دزفول جای بی غیرتان نیست.

دزفول کوچه کوچه آن بوی شهید و شهادت و شجاعت می دهد‌، آنهایی که می خواهند بوی تعفنشان و بی عفتی آنها دزفول و منطقه را بگیرد، بدانند موفق نخواهند شد.

وی گفت: امام جمعه محترم دزفول جناب حجت الاسلام والمسلمین قاضی بارها هشدار دادند و در پیام اخیرشان گفتند: اگر جلوی چنین افرادی گرفته نشود با جوانان مومن و متدین خودشان اقدام خواهند کرد. مسئولین باید در کنار امام جمعه شهر باشند، حمایت کنند‌ و هم صدا بشوند نه اینکه همه مسائل را متوجه امام جمعه کنند و خود، کاری انجام ندهند (کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته).
9 + 5 =