نماز عبادی سیاسی جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

به گزارش خبرنگار اندیشه آدینه؛ آئین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور اقشار مردم متدین و ولایت مدار ، به امامت حجت الاسلام والمسلمین ملک محمدی امام جمعه موقت شهرامام(ره) در مصلای این شهر برگزار شد.

خطبه اول

امام جمعه موقت شهرامام(ره) در خطبه اول نمازجمعه پس از حمد و ثنای الهی، خود و تمام نمازگزاران را به رعایت تقوای الهی توصیه نمود و گفت: تمام مردم؛ چه مرد و چه زن و بخصوص جوانان وصیت نامه و زندگینامه شهدا را مطالعه کنند تا با راه و رسم و مرام زندگی شهدا بیشتر آشنا شوند.

خطبه دوم

حجت الاسلام والمسلمین ملک محمدی در ابتدای خطبه دوم پس از درود و سلام به خداوند متعال و ائمه معصومین علیهم السلام، حاضرین در نماز را به رعایت تقوای الهی توصیه نمود و گفت: از خداوند طلب می کنیم که به همه ما توفیق عنایت فرماید تا در تمام شئونات زندگی توانیم تقوای الهی را رعایت کنیم و توفیق انجام واجبات و ترک محرمات را به همه ما عنایت و کرامت بفرماید.

امام جمعه موقت شهرامام(ره) گفت: سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج، ما و همه مردم ایران را داغدار کرد و حادثه تلخی بود که به خانواه این عزیزان تسلیت عرض می نماییم و ان شاالله که دیگر شاهد این حوادث ناگوار باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین ملک محمدی گفت: عطر دل انگیز شهدای گمنام که در منطقه پیچید بسیار خوب و به موقع بود و جا دارد از مسئولین امر جهت برگزاری این مراسم باشکوه تقدیر و تشکر نمایم.

وی گفت: حضور پر شور مردم ولایتمدار در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام بیانگر آن است که راه و رسم شهادت ماندگار و همیشگی است و مردم عشق و علاقه ی خاصی به شهدا و شهادت دارند و هر چه دشمن تلاش می کند که این حرکت را کُند کند و مردم را دور نماید، موفق نمی شود.

امام جمعه موقت شهرامام(ره) به اغتشاشات اخیر داعشی مسلک ها در شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و این حرکت را محکوم کرد.
5 + = 11