حماسه نه دی، تجدید میثاق و بیعت مجدد مردم با رهبری بود

به گزارش خبرنگار اندیشه آدینه؛ سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول در مراسم بزرگداشت حماسه مردمی نه دی که به دعوت حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام امام جمعه شهرامام(ره) انجام شده بود در شهرامام(ره) حضور یافتند و در خصوص حماسه مردمی یوم الله نه دی سخنرانی کردند.

سرهنگ الهامی در ابتدا به روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و علی الخصوص شهدای گرانقدر نیروی انتظامی درود فرستادند و یاد این عزیزان را گرامی داشتند و سالروز ولادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت را تبریک گفتند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول گفت: حماسه نه دی، تجدید میثاق و بیعت مجدد مردم با رهبری بود.

وی گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران یک شاخصه ی بسیار مهمی دارد که هیچ کشور و حکومتی در دنیا آن را ندارد و آن؛ اسلامی بودن، مردمی بودن و حکومت زیر سایه ولایت فقیه است و مردم هستند که این انقلاب را بوجود آوردند و باعث رشد و نمو این انقلاب شدند و صاحب اصلی این نظام مردم هستند.

سرهنگ الهامی گفت: خداوند متعال را شاکریم که در این زمان حساس، در حکومت اسلامی و زیر بیرق انقلاب اسلامی به رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) زندگی می کنیم و افزود؛ ما افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی هستیم.

وی گفت: در روز نهم دی علی رغم دسیسه ها و توطئه هایی که دشمن سال ها برنامه ریزی کرده بود و ساعت ها کار اطلاعاتی، فکری، میدانی و عملیاتی روی موضوع براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده بود، مردم با بصیرت، با حضور به موقع و گوش به فرمان ولی فقیه خود توانستند، همانند صاعقه ای فتنه را از بین ببرند و به دشمنان فهماندند که مردم ایران بیدارند و همیشه در صحنه خواهند بود و اجازه نمی دهند کوچکترین ضربه ای به انقلاب وارد شود.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام امام جمعه شهرامام(ره) از زحمات سرهنگ الهامی و پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد و لوح تقدیری را به رسم یابود به ایشان هدیه دادند.

سخنرانی سرهنگ الهامی به مناسبت نهم دی (1)

سخنرانی سرهنگ الهامی به مناسبت نهم دی (2)

تقدیر از سرهنگ الهامی توسط امام جمعه شهرامام
2 + 6 =