مسئولین به مردم دروغ نگویند

به گزارش خبرنگار اندیشه آدینه؛ حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام در نمازجمعه این هفته به آلودگی هوا در بعضی از استانها که مدتی است گریبانگیر مردم شده اشاره کرد و گفت: وضع هوا سال به سال بدتر میشود و باید همه دستگاه های مسئول توجه جدی و اقدام سریع نسبت به برطرف کردن این مساله و مشکل داشته باشند.

وی گفت: در رسانه ها و اخبار چنین شنیده شد، که آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور (که مدتی قبل در خوزستان مورد انتقاد شدید از طرف نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی درباره انتقال آب خوزستان قرار گرفت، که متاسفانه در تهران گفت آنها باید معذرت خواهی بکنند) وقتی خبرنگار از او درباره آلودگی هوا سوال میکند؟ جواب میدهد که مشکل وسایل دودزا هستند ‌که البته این مورد قبول است، ولی در ادامه میگوید ما امروزه در کشور مشکل ریز گرد نداریم‌، باید گفت این یک دروغ است. بنده از مسئولین استان میخواهم اگر ممکن است بعضی از افراد مسئول که عادت به توجیه کردن و طفره رفتن دارند، آنها را در ایام و روزهایی که خاک می بارد به استان دعوت کنند تا بدانند نمیشود به مردم دروغ گفت.

وی ادامه داد: آقای کلانتری یا استان خوزستان را جزء کشور نمیداند، که البته باید ایشان و باقی افراد مسئول بدانند اگر خوزستان و مردم شریف آن و خون شهیدانی که در این خطه ریخته شد و جانبازی جانبازانی که خیلی ها از آنها اطلاعی ندارند نبود، معلوم نبود که چنین افرادی الان کجا بودند و چه منصبی داشتند‌ و اگر امروز صاحب منصبند مدیون ما خوزستانی ها هستند.
7 + 8 =